В Юдейській пустелі знайшли унікальний стародавній гороскоп

В Юдейській пустелі знайшли унікальний стародавній гороскоп


Одним із найцікавіших і найзагадковіших сувоїв, виявлених у Юдейській пустелі, є сувій під назвою «Гороскоп», пише Успіх in UA.

Він проливає світло на стародавню практику астрології та містицизму в відкритті, яке зацікавило як істориків, так і археологів.

Артефакт пропонує унікальний погляд на вірування таємної секти, яка процвітала тисячі років тому.

Цей стародавній текст розкриває світогляд, згідно з яким дата народження людини не лише вказує на її знак зодіаку, але й визначає її фізичні характеристики та баланс світла й темряви в її душі, повідомляє arkeonews.net.

Ця унікальна композиція написана івритом у зворотному напрямку – зліва направо – і містить знаки грецького, арамейського і давньоєврейського письма, а також код.

«З огляду на стиль написання, здається, що текст був призначений лише для тих, хто повинен був знати, як його читати. Тексти, очевидно, були секретними, зрозумілими лише для керівництва секти», — каже доктор Орен Ейблман, дослідник сувоїв у Відділі сувоїв Юдейської пустелі Управління старожитностей Ізраїлю .

В Юдейській пустелі знайшли унікальний стародавній гороскоп

Сувій представляє інтригуючу теорію, згідно з якою фізичні властивості людини визначаються ступенем світла чи темряви в її душі. Кожна дата в календарі асоціюється з певною кількістю світла чи темряви, а отже, кількістю добра чи зла, світла чи темряви в душі людини, яка народилася в цей день.

Читайте також: В Італії знайшли унікальний астрономічний інструмент ХІ століття

Сувій «Гороскоп» також натякає на суворий процес ініціації для нових членів спільноти, які назвали себе «дітьми світла».

«Здається, це був свого роду посібник для створення «Гороскопу», використовуючи дату народження людини для визначення її особистості та фізичних особливостей. Нові члени повинні були довести свою придатність до числа праведників. Фактично це свідчить про те, що людина може вірити у звичаї секти, але її все одно не візьмуть до спільноти, тому що вона народилася не в той день, або її форма голови не підходить», — каже доктор Ейблман.

Відкриття сувою відродило інтерес до сувоїв Мертвого моря та стародавніх сект Юдейської пустелі, слугуючи нагадуванням про постійний пошук людства знань про містичне.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *