ПРО НАС

“Успіх in UA” платформа, на якій зібрані історії українців, закоханих у свою справу. Хтось із них побудував надприбутковий бізнес, а хтось творить для душі. Хтось отримав широке визнання, а хтось незамінний у вузькому колі поціновувачів. Але ж успіх – це не про гроші, п’єдестали чи фанфари. Найважливіше – займатися тим, чим любиш і любити те, чим займаєшся.

На сторінках нашого ЗМІ ви познайомитеся з неймовірними людьми (рубрика “Натхненники”).

Наша команда розповість вам і про продукцію українського виробництва, яка активно підкорює як вітчизняний, так і міжнародний ринки (рубрика “Зроблено in UA”).

Ми впевнені, що наші читачі – надзвичайно талановиті, тож і самі в змозі почати реалізовувати мрії, розпочавши власну справу. Для легкого старту ви можете взяти участь у конкурсах чи отримати гранти від різних відомств та організацій. Із актуальним переліком перспективних проєктів знайомтесь у нашій рубриці “Можливості”. І може вже зовсім скоро ми напишемо й про ваш шлях до успіху!

Варто зазначити, що наша команда завжди відкрита до комунікації зі своїми читачами. Ви можете внести свої пропозиції щодо контенту “Успіх in UA” або запропонувати тему для написання нового матеріалу, звернувшись сюди:

uspih.ukraine@gmail.com

Також не забудьте підписатися на нас в Facebook та Instagram.

Зрощуйте гордість за Україну та її народ разом з “Успіх in UA”!