Часто, відкривши упаковку картопляних чипсів, можна побачити, що її вміст на 70-90% складається з повітря, пише Успіх in UA.
Виявляється, є вагомі причини, чому ваші пакети із закусками іноді можуть нагадувати надуту подушку.
Пакети чипсів містять багато повітря, яке допомагає захистити їх від передчасного дроблення під час транспортування, діючи як подушка безпеки. Крім того, наявність газу в пакеті допомагає адаптуватися до змін атмосферного тиску, що важливо, якщо їжа транспортується літаком, повідомляє informator.ua.
Мішки з заводу наповнені не атмосферним повітрям, а азотом. Картопляні чипси під впливом кисню можуть швидко стати м’якими і неапетитними, як ви можете помітити, якщо залишите пакет відкритим на ніч.
Азот запобігає окисленню олій і крохмалю в чипсах, допомагаючи їм довше зберігати свіжість і хрусткість. Це, як не дивно, було науково підтверджено дослідженнями. Азот також є хорошим вибором, оскільки він не має запаху та безпечний для використання в упаковці з харчовими продуктами.
Читайте також: Український бренд виготовляє снеки за стародавніми рецептами індіанців
Художник і фотограф Генрі Харгрівз, який займається їжею, дуже засмучувався вмістом пакетів зі снеками. Тому він провів не дуже науковий експеримент, щоб з’ясувати, чи потрібна упаковка, схожа на подушку безпеки. Він виявив, що велика кількість газу в пакеті не допомагає запобігти пошкодженню вмісту. Чипси всеодно ламаються і кришаться, якщо бити й кидати упаковку.
Залишити відповідь