На вокзалах Укрзалізниці встановлять зарядні станції для смартфонів

На вокзалах Укрзалізниці встановлять зарядні станції для смартфонів


Укрзалізниця отримала від Казахстану кілька сотень зарядних станцій для смартфонів. Вони будуть встановлені на залізничних вокзалах із найбільшим потоком пасажирів, пише Успіх in UA.

До слова, у Фортеці незламності в Києві вже є можливість підзарядити свій девайс від такої зарядної станції. Очевидці зазначили, що остання має значні розміри. Вона виглядає як величезна шафа із вбудованими розетками, USB-концентраторами та автоматичними камерами для зберігання особистих речей із кодовими замками. Тож пасажири Укрзалізниці мають змогу залишити свій смартфон на зарядці та піти у справах, повідомляє itsider.com.ua.

На вокзалах Укрзалізниці встановлять зарядні станції для смартфонів

Читайте також: В Україні запрацює новий Telegram-бот, який сповіщатиме про відключення електроенергії

Такі зарядні станції до нашої країни постачає казахська бізнес-група Kusto Group. Вона активно підтримує проєкти гуманітарної допомоги Україні. Виготовленням станцій займалися в Туреччині. Всі їхні функції максимально адаптовані під потреби Укрзалізниці. Одна зарядна станція може заряджати одразу 33 девайси. Це дозволить пасажирам Укрзалізниці залишатися на зв’язку навіть в умовах блекауту.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *