Українець вчетверте став міжнародним рекордсменом з ультрамарафонського бігу

Микола Таран, бігун-ультрамарафонець, тричі рекордсмен України з ультрамарафонського бігу, амбасадор президентської благодійної платформи United 24 в четвертій раз став міжнародним рекордсменом з ультрамарафонського бігу, пише Успіх in UA.

Він пробіг 82 км і став першим українцем, який фінішував в Парижі за всю історію створення змагань.

Так, 16 березня в Парижі відбувся ультрамарафон Paris Eco trail. Старт відбувся об 11:30 за Парижем. 82-кілометровий маршрут проходив лісами і парками столиці Франції, траса була важкою через багато стрімких підйомів і спусків. Фініш видався непростий – учасники, які змогли добігти, фінішували на Ейфелевій вежі.

“На цю дистанцію мене запросили організатори. Спочатку думав, що вони наберуть 400 учасників і закриють реєстрацію. А перед стартом дізнався, що учасників буде 2400 зі всього світу і один українець – я. І як виявилося, що в загальному за всю історію створення змагань, я став першим українським фінішистом, тому така місія мені ще більше давала мотивацію. Адже тільки 73% добігають до фінішу. Мій фініш відбувся близько 21:30 і це уже було дуже пізно, на маршруті звісно використовував налобний ліхтарик і світловідбивачі, це була основна умова в регламенті. При відсутності цього волонтери могли дискваліфікувати. Загалом я зробив заплановане. Зараз готуюся до іншого змагання, про яке розповім пізніше”, – говорить Микола Таран.