У Німеччині бігун-ультрамарафонець організував забіги із українськими прапорами

У Німеччині бігун-ультрамарафонець організував забіги із українськими прапорами


Бігун-ультрамарафонець, тричі рекордсмен України з ультрамарафонського бігу Микола Таран зміг організувати забіг з українськими прапорами у Німеччині. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі для Успіх in UA.

Забіг відбувся у Франкфуркті 15 січня. Мета забігу – об‘єднати українців і гостей міста до підтримки України за кордоном. За словами організаторів, захід був приурочений до дня Соборності України.

Локація бігу розпочиналася із моста Eiserner Steg. На цьому місці всі збиралися і спускалися в парк, де було дозволено бігати і збиратися в бігові групи. Відстань символічна – 3.2 км. 

Головна умова забігу – прийти із прапором України. Участь у заході безкоштовна. Завдяки консулу України в Франфурті, багато хто дізнався про забіг і зміг прийти.

“Мене дуже вразили українці, які живуть там (ред. – у Німеччині). Незважаючи на холод, вітер, на те що в кожного були свої справи, дехто навіть доїжджав приблизно 2,5 год щоб взяти участь. Моя вдячність безмежна, я це дуже ціную. Людей було небагато і не всі бігали, але тут відчувається підтримка. Хочу сказати, що українці готові допомагати і підтримувати, і цей забіг показав, що це є так!”, – розповів Микола Таран.

Читайте також: Український ультрамарафонець долає сотні кілометрів, щоб допомогти ЗСУ

Також 2 січня Микола Таран організував пробіг з українськими прапорами в Берліні. Відстань була 3,2 км. Всі збиралися біля будівлі Рейхстагу, і звідти побігли в парк. Забіг був ранковий. 

До підтримки заходу долучилися благодійні організації і фонди.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *