Барбір та Сенічкін встановили рекорд за тривалістю спільної роботи на українському телебаченні

Барбір та Сенічкін встановили рекорд за тривалістю спільної роботи на українському телебаченні


Телепара ранкового проєкту “Сніданок з 1+1” Людмила Барбір та Руслан Сенчкін встановила рекорд за тривалістю спільної роботи на українському телебаченні, пише Успіх in UA.

Вони працюють разом вже 10 років – із 19 серпня 2013 року.

“За ці 10 років Руслан став дуже близькою людиною для мене і надійним другом”, – зауважила Людмила Барбір.

Новий рекорд зафіксували представники Національного Реєстру Рекордів України – Лана Вєтрова та Віталій Зорін. Вони вручили Людмилі та Руслану сертифікат про встановлений рекорд у категорії “Найтриваліший термін роботи пари ведучих ранкового розважального шоу”, повідомляє 1plus1.ua.

“За цим стоїть не тільки велика робота по відношенню один до одного, до глядачів. Це дуже виплекана і виплакана історія. 10 років разом у студії з Людою Барбір – це ще один сенс мого життя. Люда – це своя людина, а своїх людей у мене дуже мало в житті”, – додав Руслан.

Телепара вирішила оригінально відзначити факт присвоєння їм звання рекордсменів. Людмила та Руслан запросили до студії “1+1” дітей  вимушено покинули свої домівки через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Також малеча мала змогу взяти участь у кулінарному майстер-класі.

Читайте також: 9-річний українець встановить рекорд із максимальної кількості поштовхів 16-кілограмової гирі за 1 хвилину

Нагадаємо, що згодом 9-річний спортсмен Василь Маєвський планує встановити другий національний рекорд України з максимальної кількості поштовхів гирі 16 кг за 1 хвилину.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *