9-річний українець встановить рекорд із максимальної кількості поштовхів 16-кілограмової гирі за 1 хвилину

9-річний українець встановить рекорд із максимальної кількості поштовхів 16-кілограмової гирі за 1 хвилину


9-річний спортсмен Василь Маєвський планує встановити другий національний рекорд України з максимальної кількості поштовхів гирі 16 кг за 1 хвилину, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

“Ви ніколи не задумувались, як діти виростають олімпійськими чемпіонами? 9-річний Василь Маєвський увесь свій вільний час займається спортом. Уперше батько привів сина в спортзал 4-річним хлопчиком. Віджимання, плавання, підтягування, біг – він всім займався із задоволенням. Через деякий час малий супермен заявив батькам, що має плани в професійному спорті. Ви думаєте, це дитячі мрії? А батьки віднеслись до цього серйозно”, – зауважила вона.

За словами Лани Вєтрової, минулого року Василь Маєвський став рекордсменом України з багаторазового підняття штанги. На рекорд він зміг підняти штангу вагою 33 кілограми (при власній вазі 46,2 кг) 14 разів за 1 хвилину. Також хлопчик професійно займається амреслінгом, і вже став чемпіоном України у цьому виді спорту.

20 серпня цього року у місті Мукачево Василь Маєвський зробить спробу встановити другий національний рекорд України з максимальної кількості поштовхів гирі 16 кг за 1 хвилину.

Читайте також: В Україні встановлять рекорд із онлайн-бігу

Нагадаємо, що нещодавно Privalova-team розпочала підготовку до нового масштабного бігового проєкту “Біжимо до рекорду України. Командний залік”.

“1 червня 2024 року одночасно у різних містах і країнах команда Privalova team буде встановлювати Рекорд України з бігу в онлайн. Команда не замахується на марафони, команда прагне, щоб кожен під час бігу зробив те, чого не міг зробити раніше”, – говорить Лана Вєтрова.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *