Відбулася прем’єра основного трейлеру українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» (відео)

,
Відбулася прем’єра основного трейлеру українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» (відео)


Студія Animagrad представила другий трейлер анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня». Це відбулося за місяць до національної кінопрем’єри, яка запланована на 2 березня, пише Успіх in UA.

Варто зазначити, що мультфільм створено та презентовано за підтримки Держкіно, USAID, FILM.UA Distribution та «Кіноманія».

За словами творців, у стрічці яскраво продемонстрована боротьба Світу Лісу та Світу Людей. При роботі над пейзажами мультфільму, художники брали за основу українські ландшафти.

«Коли ми починали роботу над “Мавкою”, прагнули адаптувати геніальну “Лісову пісню” Лесі Українки для сімейної анімації, зробити щасливим фінал, порушити релевантні сьогоденню теми, як, наприклад, екологічні питання. Та ми навіть не уявляли, наскільки сильно сюжет перегукуватиметься з подіями, які спіткали кожного українця у 2022 і тривають нині. Проте ми віримо, що, як у нашому мультфільмі, так і у житті, світло обов’язково переможе темряву, і любов здолає зло», – зауважує креативна продюсерка стрічки Анна Єлісєєва.

Читайте також: На міжнародному кінофестивалі покажуть фільм Шона Пенна “Суперсила” про війну рф проти України

При роботі над пейзажами мультфільму, художники брали за основу українські ландшафти, повідомляє cinema.in.ua.

«Всесвіт Мавки багатий на потаємні смисли, і кожен його елемент детально продуманий. Радимо глядачам бути пильними під час перегляду трейлера, а згодом — і мультфільму, аби не пропустити жодної важливої деталі. Наприклад, Магічний Мавчин Ліс. Художники та аніматори приділили увагу кожному листочку, об’єкти дуже добре пропрацьовані технічно, також в них закладені певні сенси. Орнаменти й символи — важлива складова нашої історії. Вони зображені на деревах, каменях, на самих героях і їхньому одязі, предметах вжитку тощо. Наприклад, ландшафт на верхівках пагорбів, на яких знаходиться село, зображений у формі писанкових розписів, які символізують зародження і збереження життя, плодючість. А образи персонажів відтворюють їхні характери та особливості середовища, у якому вони мешкають», – говорить режисер Олег Маламуж.

У стрічці можна буде почути композиції Даріо Веро. Також українські співаки Христина Соловій та Артем Пивоваров, які озвучили головні ролі, створили саундтрек до мультфільму під назвою «Мова Вітру». Почути пісню та побачити кліп на неї можна буде вже в День закоханих – 14 лютого.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *