На міжнародному кінофестивалі покажуть фільм Шона Пенна “Суперсила” про війну рф проти України

На міжнародному кінофестивалі покажуть фільм Шона Пенна "Суперсила" про війну рф проти України


На 73-му Берлінському міжнародному кінофестивалі покажуть фільм “Суперсила” про війну росії проти України. Його зняв американський актор та режисер Шон Пенн. Спеціальний показ стрічки відбудеться у річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, пише Успіх in UA.

“Пенн був у Києві, знімаючи фільм із Зеленським, коли почалася війна в Україні. Реальність змусила фільм перетворитися на щось менш комфортне та значуще. Ми дуже вдячні Шону Пенну та всій команді за те, що вони обрали Берлінале для показу цього фільму”, — заявив арт-директор кінофестивалю Карло Шатріан.

Над документальним фільмом Пенн працював разом із продюсером та режисером Аароном Кауфманом. У стрічку увійшли кадри, зняті в Україні ще в листопаді 2021 року, а також епізоди із життя у Києві на початку повномасштабного вторгнення, повідомляє cinema in.

“Берлінський кінофестиваль відбудеться рівно через рік після того, як почалася війна, і, можливо, показ цього фільму в Берліні має більш актуальне значення, ніж у будь-якому іншому місці, бо ми поряд з Україною, бо в Берліні живуть українці, а також через політичну цінність цього фільму. Для мене “Суперсила” — я знаю, що він приверне багато уваги — це чудові двері, які дозволять вам увійти до дуже складного, детального опису того, що сталося і все ще відбувається в Україні прямо зараз”, — зазначив Шатріан.

Виконавча директорка фестивалю Марієтта Ріссенбек також повідомила, що кольорами Берлінале цього року будуть синій та жовтий — кольори українського прапора.

Читайте також: “Азов” представив документальний фільм про спроби деблокади Маріуполя

73-й Берлінський кінофестиваль триватиме з 16 до 26 лютого 2023 року. На фестивалі покажуть українські фільми “Ти мене любиш?” Тоні Ноябрьової, “Ми не згаснемо” Аліси Коваленко, “Прокидаючись у тиші” Міли Жлуктенко й Даніеля Асаді Фаезі, а також короткометражку про Київ Надії Парфан, стрічку “Залізні метелики” про трагедію МН17.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *