В Україні створили шоколад із інгредієнту для бальзамування мумій

В Україні створили шоколад із інгредієнту для бальзамування мумій


Український бренд LEOPOL’ виробляє шоколад, який не підвищує рівня цукру в крові – з керобом замість шоколаду та еритролом у якості підсолоджувача, пише Успіх in UA.

Керобові плитки – це здорова альтернатива традиційному шоколаду, говорять у компанії.

Такий смаколик не містить кофеїну, глютену, має низький вміст жирів. Є джерелом вітамінів та мінералів – кальцію, магнію, калію і вітаміну В.

Насиченість керобового шоколаду білком та волокнами допомагає довше зберігати відчуття ситості, повідомляє newfood.media.

Кероб, також відомий як “світлий плід кератонії” або “караб”, є деревом – рідкісним та цінним, яке росте в Середземномор’ї. З плодів цього дерева створюють сироп або порошок, який є основною для шоколадоподібних продуктів.

Кероб вважається одним із дуже давніх харчових продуктів, які досі лишаються в раціоні людей. Його використовували понад 4000 років назад в Древньому Єгипті. До речі, не тільки у їжу, а також для бальзамування мумій та як ліки.

Кероб приємний, злегка солодкуватий на смак, але не містить кофеїну, як шоколад.

Сироп з керобу може бути замінником меду або інгредієнтом соусів для м’яса.

Читайте також: Переселенка із Краматорська створює унікальний крафтовий шоколад на основі гречаного чаю

Сергій Данчишин, засновник LEOPOL’, говорить, що історія бренду почалася у 2017 році, коли, після шести невдалих спроб започаткувати свою справу.

“На подаровані мамою кілька тисяч гривень я купив три форми для шоколаду і декілька кілограмів сировини. Перші плитки були залиті на невеликій кухні орендованої квартири”, – згадує він.

Зараз виробництво LEOPOL’ знаходиться у великому приміщенні, яке сплановане за системою НАССР, а солодощі бренду LEOPOL’ продають у всіх областях України. 

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *