В Україні після 20-річної перерви поновили зйомки фільму “Григір і Григорій Тютюнники”

В Україні після 20-річної перерви поновили зйомки фільму "Григір і Григорій Тютюнники"


Державне підприємство “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” після майже 20 років перерви продовжило роботу над докуменальною драмою “Григір і Григорій Тютюнники”, пише Успіх in UA.

Завершити зйомки планують вже восени цього року.

“У фільмі ми розповімо про становлення і творчий злет українського прозаїка Григора Тютюнника в контексті творчості та впливів його старшого брата Григорія. Обидва були письменниками Божою милістю, але щодо Григора надзвичайно цікавим був і процес перетворення російськомовної людини в українського прозаїка, і непересічне вміння створювати образи, передавати велике в малому. “З любові і муки народжується письменник”, — писав Григір Тютюнник. Власне, про оцей шлях українського письменника і йдеться”, — зауважив гендиректор “Укртелефільму” та продюсер стрічки Тарас Аврахов.

Авторкою сценарію та режисеркою фільму стала Неля Даниленко, над зйомкою працюють оператор-постановник Максим Тужилін та оператор Андрій Непосєдов, повідомляє cinema.in.ua.

Читайте також: У Швейцарії презентували український фільм “Степне”

Виробництво фінансує “Укртелефільм” за рахунок власних коштів, хоча, за словами гендиректора, раніше студія безрезультатно зверталася по підтримку.

Стрічкою “Григір і Григорій Тютюнники” команда хоче започаткувати цикл “Шістдесятники”.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *