Укрпошта випустила нову воєнну марку “Винищувачі зла”

Укрпошта випустила нову воєнну марку "Винищувачі зла"


Уже сьогодні, 4 серпня, у продажу з’явиться нова воєнна марка від Укрпошти під назвою “Винищувачі зла”, пише Успіх in UA.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив керівник Укрпошти Ігор Смілянський.

На опублікованих кадрах директор українського поштового оператора тримає тертку із зображенням винищувачів F-16, а на столі перед ним лежить перець чилі. В іншій же руці Смілянський тримає склянку з якимось коктейлем.

“Уже завтра запускаємо нову марку. Розповімо і про F-16, і про тематичний коктейль, і про тертку”, – зауважив Ігор Смілянський.

Укрпошта випустила нову воєнну марку "Винищувачі зла"

Читайте також: В Україні презентували унікальні поштові марки, створені бійцями ТрО

Раніше в “Укрпошті” оголосили передзамовлення нової марки “Винищувачі зла”, яку випускають на честь бойових літаків-винищувачів F-16. 

“Автор поштового випуску “Винищувачі зла” Максим Паленко на малюнку метафорично зобразив, як українська армія нищить московський Кремль – символ “Імперії зла”, перетираючи його на винищувальній тертушці. На конверті лицар у шоломі-тризубі уособлює благородність, силу та честь українського воїнства, яке боронить рідну землю”, – йдеться у повідомленні Укрпошти.

У комплекті цього випуску – марковий аркуш, художній конверт і листівка. Вартість 172 грн, а тираж 600 тисяч примірників. 16 грн з кожної поштової марки піде на благодійний донат для поповнення колекції безпілотників у ЗСУ.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *