В Україні презентували унікальні поштові марки, створені бійцями ТрО

В Україні презентували унікальні поштові марки, створені бійцями ТрО


Наприкінці липня вийшли друком унікальні поштові марки, присвячені і намальовані бійцями ТрО, пише Успіх in UA.

Ініціаторами цього випуску стали мережа ОККО і Фонд “Повернись живим”. Авторами ескізів виступили військові ТрО Руслан Піхота й Тамара Поліщук. Серію випущено за індивідуальним дизайном у межах послуги “Власна марка” від “Укрпошти”. Кошти від їх продажу підуть у фонд ініціативи “ОКО за ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів”, мета якої зібрати 400 мільйонів гривень на забезпечення колективним піхотним озброєнням усіх бригад Сил територіальної оборони, що просто зараз захищають Україну. 

Кожен марковий аркуш надрукований в єдиному екземплярі, тому здатен стати унікальним лотом для будь-якої філателістичної колекції. Крім того, власні марки мають окремий номінал, який дає змогу оплачувати письмову кореспонденцію всередині країни. Придбати марки можна буде на спеціалізованому онлайн-аукціоні, який у серпні проведе Фонд “Повернись живим”. Додатково, на кожному аркуші марок прошитий код із відеозверненням від авторів, повідомляє okko.ua.

“Бійці тероборони, люди абсолютно різних мирних професій, котрі залишили свій дім, роботу, бізнес і приєдналися до лав оборонців нашої незалежності. Випущені марки – це данина їхній мужності. І водночас це вияв їхнього оптимізму й віри у перемогу. Наш задум полягав у тому, щоб дизайн марок розробили художники та ілюстратори, які самі зараз перебувають у лавах ТрО. Від цього марки набувають додаткової, особливої цінності”, – зауважує керівниця Департаменту комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Читайте також: Укрпошта випустить марку на честь Ольги Харлан

Автор одного з ескізів Роман Піхота для відображення типового шляху бійця ТрО – від початку повномасштабної війни й до майбутньої перемоги – обрав жанр коміксу, у якому власне і працює. Раніше Роман працював у дитячому видавництві у Харкові. Не є фаховим художником, хоч із дитинства любив малювати. Художньою графікою всерйоз захопився вже на фронті – це допомагає підтримувати настрій і йому самому, і побратимам. Тамара Поліщук, авторка другого сюжету, родом із Києва й ілюстраторка за професією. До російського вторгнення мала кілька персональних виставок. А зараз несе службу в лавах ТрО. Її сюжет “У дорозі” також наповнений позитивом, а персонажами є не лише воїни ТрО, а й їхні чотирилапі друзі.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *