Укрпошта випустить марку на честь Ольги Харлан

Укрпошта випустить марку на честь Ольги Харлан

Укрпошта планує випустити марку на честь української фехтувальниці Ольги Харлан, яка відмовилася тиснути руку спортсменці з рф Анні Смірновій, пише Успіх in UA.

“Ось таку марку нам в Укрпошті пропонують випустити. Ми, звісно, подумаємо, але в роботі вже є щось схоже – тож чекайте на початку серпня. А Ольга Харлан – крута!”, – зазначив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, що у четвер, 27 липня, Ольга отримала дискваліфікацію з чемпіонату світу. Сталося це після її відмови тиснути руку нейтральній фехтувальниці з росії Анні Смірновій. Ольга Харлан здобула перемогу над представницею рф (15:7) і після завершення бою пропонувала стукнутися зброєю замість рукостискання. Проте після того, як росіянка відмовилася від пропозиції, українка залишила межі доріжки, повідомляє sport.ua.

Спершу Ольга Харлан пройшла до наступного раунду чемпіонату світу. Однак згодом організатори турніру змінили своє рішення та дискваліфікували її, за що вона змушена перебувати поза змаганнями упродовж наступних 60 днів.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *