Пасічник із Запоріжжя створив “медовий” тризуб

Пасічник із Запоріжжя створив "медовий" тризуб


Український пасічник Юрій Солдатенко створив “медовий” герб нашої країни, пише Успіх in UA.

Про це він розповів на свої сторінці у Facebook.

“Мрія втілена в життя. Тризуб побудовано з третьої спроби. Тепер він має отакий остаточний вигляд. І він не для продажу”, – зауважив пан Юрій.

Також у наступному своєму пості пасічник розкрив секрет створення унікального тризуба.

“Хотіли технологію виготовлення? Тримайте. Проєктування виробу. Враховуємо товщину стільника та вулочки. Підбір та покупка контейнера під ваш задум. Зі смужок вощини склеюємо каркас , основу майбутнього виробу. Використовував паяльник зі змінним жалом. Замість жала ставив тоненьку мідну проволочку діаметром 1мм. Вирізаємо з плівки мембрану по розміру контейнеру. Готуємо заздалегідь проволоку з двома ручками для відрізання виробу від стільників. Вибираємо сильненьку сім’ю, відкриваємо вулик. Розказуємо дівчаткам, які вони молодці, і що вони тепер будуватимуть те, що ви задумали. Першу літеру ім’я вашої коханої, чи сердечко, чи ще щось, в моєму випадку це був тризуб. Монтуємо на вулик в такій послідовності: мембрана, проволока, каркас. Накриваємо все зверху контейнером. Кладемо матрасик утеплення. Та закриваємо дах вулика. Чекаємо. Кожного дня бігаємо до вулика, заглядаємо, та питаємо “Ну що ви тут”, – говорить фахівець.

За його словами, робити все це варто на початку головного, або сильного взятку.

“На гнізді не повинно бути ніяких магазинних надставок. Якщо з першого разу не вийшло, зберігайте ваш виріб до наступного сезону. В наступному році бджілкам вже буде простіше залити туди медок. Після відрізання виробу від гнізда не забудьте поставити його бджілкам на обсушку. Вони все підчистять. Мені прийшлося ще зрізати десь 1 см тризуба, щоб закривалася кришка контейнеру. Із мінусів. Цей вулик вже не принесе товарного меду, але в зиму себе кормом забезпечить. Мрійте, працюйте. Наснаги, та щоб вам завжди тари не вистачало, мої медові друзі”, – додав Юрій.

Читайте також: Бджолярка із Полтавщини створила першу у світі фундацію жінок-пасічниць

Нагадаємо, що нещодавно голова фермерського господарства “Сили природи” Марія Мосейчук започаткувала першу у світі фундацію жінок-пасічниць.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *