Українські виробники презентували чай, яким смакував Байден під час подорожі Укрзалізницею

Українські виробники презентували чай, яким смакував Байден під час подорожі Укрзалізницею

Український бренд чаю “Мольфар Еко” виготовляє унікальні чаї та забезпечує їх поставку Укрзалізниці, пише Успіх in UA.

У рецептурах поєднали звичний для українського споживача чорний та зелений чай з Цейлону з традиційними аутентичними українськими травами, такими як чебрець, м’ята, меліса ромашка тощо.

Охочі можуть посмакувати класичним чорним цейлонським чаєм, зелений китайським, фруктовий американським, а також колекцією авторських чаїв. Наприклад, карпатським трав’яним, подільським з м’ятою, поліським з чебрецем. Саме останній і обрав президент США Джо Байден під час подорожі Укрзалізницею.

Українські виробники презентували чай, яким смакував Байден під час подорожі Укрзалізницею

Варто зазначити, що “Мольфар Еко” почала співпрацювати із одним із головних перевізників нашої країни у грудні минулого року.

“Коли до нас звернулась Укрзалізниця з запитом на преміальний чай, ми сприйняли це з гордістю та ентузіазмом та розробили спеціальні композиції”, – говорять представники компанії.

Процес виготовлення чаю проходить у 6 етапів. Під час першого відбувається збір кипрійного листа у горах в екологічно чистому районі Карпат, біля с. Пилипець Хустського району. Далі його пров’ялюють у сушарні й ферментують – окислюють, а потім прожарюють. Прожарювання передбачає сушку в спеціальному приміщенні зі сталою температурою та вологістю до повної готовності.

Далі чай міксується, наприклад, з квітами чебрець та фасується в упаковку, повідомляє newfood.media.

Читайте також: У Житомирі навчилися готувати борщ із конопель

За 6 років “Мольфар Еко” вдалося створити лінійку чаїв із 7 позицій на основі кипрію з різними добавками та інгредієнтами – дикою грушею та яблуком, чебрецем, листям малини, липою тощо.

“Чай з чебрецем має дуже приємний аромат. Це виявилося найбільш незвичайним поєднанням. Смак відрізняється від інших, не такий м’який і трохи гіркуватий”, – розповідають фахівці.

Варто зазначити, що чай від “Мольфар Еко” має сертифікат Органік Стандарт.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *