Українська письменниця Тетяна Шаповал видала нову збірку поезії «Обережно! Крихке!»

Українська письменниця Тетяна Шаповал видала нову збірку поезії «Обережно! Крихке!»


У квітні у Києві вийшла з друку нова українська книга – авторська збірка поезії письменниці Тетяни Шаповал (псевдонім ТиШа) під назвою «Обережно! Крихке!», пише Успіх in UA.

Таємниця такої назви захована аж на 230 сторінці в однойменному сюжетному вірші з елементами фентезі «Обережне! Крихке!» про поселення людей серед гір з описами природи, безтурботного життя та секретними скриньками, в яких було заховане людське життя.

Що у скриньках, не знав ще ніхто,
Їх вже бачили більше ніж сто.
Закарлючки на скриньках якісь
В дивні надписи тихо сплелись
.

Надписи на скриньках мали важливе значення, проте жителі містечка не вміли читати та продовжували щасливе, спокійне безтурботне життя. В час, коли розіб’ється скринька людини — закінчиться її життя. Адже в скрині знаходиться життя кожного.

Обережно, крихке у людини життя.
Пам’ятай це завжди. Добре байку затям.
Бо життя не міцне бавовняне піке,
Поспішати не треба: обережно… крихке…

Так завершується балада.

Отже, авторка назвала збірку віршів так як і цей вірш, наголошуючи на тому, що життя людини крихке немов скло. А отже варто бути обережними та цінити кожну мить, яку доля та Бог дарує нам.

У збірку віршів на різну тематику увійшли твори написані в 2022-2024 роках. Тут є казки, лірика, фентезі, гуморески, сатира, патріотична, духовна тематика та філософія.

Читайте також: Світ побачила нова книга “Іскра надії” української письменниці Тетяни Шаповал

Тетяна Шаповал письменниця за покликом та юристка за освітою, нині працівниця ПрАТ «АК «Київводоканал», мати двох школярів, а у вільний час (або не зовсім вільний), в дорозі, в укритті, вдень і вночі пише поезію, прозу, вигадує нові світи, пише про почуття, біль, радість, щастя чи філософію. «Обережно! Крихке!» — четверта авторська книга авторки.

Книга в твердій обкладинці та з яскравими кольоровими ілюстраціями від Наталії Бутенко.

Завершується вона біографією авторки та рецензією від Аліни Шевченко – письменниці, видавчині та головної редакторки часопису «Олександрійський маяк».

Тетяна також анонсує презентацію книги, яка відбудеться в Києві 25 травня 2024 року в Мистецькому хабі на вулиці Воздвиженська.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *