Світ побачила нова книга “Іскра надії” української письменниці Тетяни Шаповал

Світ побачила нова книга "Іскра надії" української письменниці Тетяни Шаповал


Українська письменниця Тетяна Шаповал видала нову книгу “Іскра надії”, написану у жанрі фентезі, пише Успіх in UA.

“Усе почалося із моєї доньки. Їй потрібно було підготувати журналістський проєкт у школі із предмету “Я досліджую світ”. Ми збирали осіннє листя, купили ватман і почали розмальовували. Потім я написала новелу, яка стала у подальшому першою главою до книги. За сюжетом дівчинка брала інтерв’ю у Осені. Мої близькі просили написати продовження. Так і з’явилися пригоди юної журналістки. Цю першу книгу швидко розібрали і просили написати продовження. І ось нарешті є нова готова книга”, – говорить авторка.

Світ побачила нова книга "Іскра надії" української письменниці Тетяни Шаповал

“Іскра надії” складається із двох частин: власне “Іскра надії” та “Інтерв’ю з Осінню”.

“Це історія про мене та мого чоловіка. Події розвиваються за часів, коли ми проводили служіння у Донецьку. Ми застали всі ті події з референдумом та початком війни в Україні. Одного дня місцева влада самопроголошеного днр схопила та посадила на 30 діб до кпз мого чоловіка, Проте навіть у найтемнішу ніч перша зірка осяює небо, даючи надію в те, що світло повернеться. Не буду спойлерити, що було далі. Читайте! Інтрига, пригоди, небезпека…”, – зауважує Тетяна Шаповал.

Читайте також: У Києві пройде презентація нової поетичної збірки Тетяни Шаповал

Під час роботи над книгою письменниці довелося зіткнутися із труднощами.

“Іскра надії” була написана ще 2 роки тому, проте надрукували її тільки зараз. Довго художника шукала. За роботу погодилася взятися українка, яка живе у Швейцарії, проте через проблеми зі здоров’ям вона не змогла довести справу до кінця. Тож більшу частину ілюстрацій для книги я створювала сама”, – розповідає авторка.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *