Українська компанія розробила програму реабілітації для людей з ампутаціями

Українська компанія розробила програму реабілітації для людей з ампутаціями


Українська компанія BetterMe, що займається створенням застосунків у сфері здоров’я та фітнесу, розробила програму реабілітації для людей з ампутаціями кінцівок, пише Успіх in UA.

Над Limb Loss Workouts команда працювала разом з українським стартапом з виробництва біонічних протезів Esper Bionics та благодійним фондом Future For Ukraine

В BetterMe розповіли, що застосунок призначений для того, щоб допомогти людям з різними видами ампутацій кінцівок «відновити силу, рухливість та повернутись до повноцінного та активного способу життя», повідомляє donttakefake.com.

Програму з понад 200 відеоправ розробили з урахуванням конкретних потреб та за участі сертифікованих фізіотерапевтів. Тренування різної інтенсивності та тривалості призначені для людей з ампутаціями верхніх та нижніх кінцівок, а також тих, хто має досвід користування протезом.

Показують вправи п’ятеро інструкторів з ампутаціями та протезуваннями різних типів — для детальної демонстрації особливостей кожного із завдань. Акцент програми тренувань зробили на чотирьох основних напрямках: зміцнення м’язів кукси та кора для нормалізації ходи, вправи на гнучкість для підтримки рухливості суглобів та профілактики м’язової скутості, а також кардіотренування для підвищення витривалості та вправи на рівновагу.

Читайте також: У Києві створили унікальний реабілітаційний майданчик для людей із травмами ніг та ампутаціями

Середня тривалість тренування для людей з ампутацією нижньої кінцівки — 25 хвилин, а до програми входять різні види планки, вправи на спині, скручування та розтяжка. Середня тривалість тренування для людей з ампутацією верхньої кінцівки — 10 хвилин, в програмі — вправи на згинання та розгинання рук чи розпрямлення ліктьових суглобів. Окремі вправи можна виконувати із додатковим інвентарем: гантелями чи обтяжувачами.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *