У Києві створили унікальний реабілітаційний майданчик для людей із травмами ніг та ампутаціями

У Києві створили унікальний реабілітаційний майданчик для людей із травмами ніг та ампутаціями


У Києві з’явився реабілітаційний майданчик просто неба для людей, які мають травми ніг чи ампутації, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Київзеленбуду” у Facebook.

Цей пілотний проєкт вищевказана організація реалізує спільно із Київською міською клінічною лікарнею №4.

Він знаходиться у сквері біля будівлі самої лікарні за адресою вул. Солом’янська, 17. У цьому закладі лікуються і проходять реабілітацію чимало військових, а також людей, які постраждали внаслідок воєнних дій.

“Реабілітація людей, що мають травми ніг, ампутації – це дуже складний і довготривалий процес як психологічний, так і фізіологічний. Адже слід вчитися заново ходити, відчувати поверхню, різницю між різними покриттями, як то асфальт, бруківка, решітка, розуміти найменші перепади висоти – все те, на що раніше, можливо, навіть не звертали уваги, стає помітним. Тож у сквері на площі 192 кв. м створили “тренувальний” майданчик з типів покриття, які найчастіше використовуються у населених пунктах”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: У Запоріжжі відкриють центр психологічної підтримки для дорослих та дітей

Тут поєднано різні види ФЕМу за текстурою, розмірами та укладкою (Профіт, Пасіон, Маргарита, Венеція, Піщаник, Креатив, Старе місто, Ротердам Антик, Квадрат 200х200, Шашка, Плита 300х300, Плита полірована 325х325). Фахівці додали ділянки з паркувальною решіткою, флатом, шаблонами уваги та руху і невеликий дерев’яний місток, а також встановили лави, урни по периметру.

“Це новий досвід не лише для Києва, а й для України. Подібні об’єкти є в інших європейських країнах. Проте вони орієнтовані на цивільних. Ми ж сьогодні живемо в умовах війни, коли чимало людей (військових, в першу чергу) мають і психологічні травми, ПТСР. Саме тому так важливо створювати такі майданчики біля лікарень, реабілітаційних центрів, у більш-менш спокійних і тихих місцях”, – зазначає генеральний директор КО “Київзеленбуд” Олексій Король.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *