У Києві відбулась премʼєра документального фільму про загиблого в авіатрощі міністра внутрішніх справ Монастирського

У Києві відбулась премʼєра документального фільму про загиблого в авіатрощі міністра внутрішніх справ Монастирського


У Києві відбулась премʼєра документального фільму про загиблого у авіатрощі міністра внутрішніх справ, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

«Щоденник Монастирського» — це фільм з ексклюзивними відео з особистого архіву колишнього міністра внутрішніх справ, який загинув в авіакатастрофі 18 січня 2023 року. Вони охоплюють період з першого дня повномасштабного вторгнення і розкривають маловідомі деталі роботи Міністерства внутрішніх справ і особисто Монастирського у цей період.

Над проєктом працювала команда 1+1 Україна продюсера Акіма Галімова спільно з радницею Монастирського Лесею Червінською. Авторка сценарію – Ганна Юрловська, режисерка – Дарія Саричева.

Читайте також: За мотивами українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» створять повнометражний фільм

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час премʼєрного показу наголосив на тому, що це той приклад, коли на видатних особах сьогодення ми повинні виховувати майбутнє покоління.

«Якраз цей фільм допомагає це зробити, бо він чіпляє за душу. І коли це зроблено якісно з мистецького боку, тоді результат є більш ефективним. Це свого роду кінематографічна педагогіка», — зауважив він.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *