За мотивами українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» створять повнометражний фільм

За перший прокатний вікенд мультфільм "Мавка. Лісова пісня" зібрав майже 25 млн грн

Окрім анімаційного серіалу, про який повідомляли раніше, автори мультфільму планують створити анімаційний сиквел та ігровий повнометражний фільм для аудиторії 12+, де Мавка наблизиться до свого автентичного міфологічно-містичного образу, пише Успіх in UA.

Наразі «Всесвіт Мавки» налічує понад 30 колаборацій з понад 350 найменувань товарів у різних категоріях, а з 1 грудня фільм зʼявиться на стримінговому сервісі Netflix, повідомляє nikvesti.com.

Мультфільм створили за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки. Бюджет мультфільму становить 187 мільйонів гривень, частка державної участі у виробництві мультфільму — 49,5 мільйонів. Режисери — Олександра Рубан і Олег Маламуж.

Головних героїв мультфільму озвучують Юлія Саніна, Dzidzio, Олена Кравець, Артем Пивоваров, Олег Скрипка, Наталка Денисенко та інші. Саундтрек до мультфільму створив гурт «ДахаБраха».

Читайте також: У Києві з’явився мурал за мотивами мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

Загальні касові збори найдорожчого мультфільму українського виробництва «Мавка. Лісова пісня» вже перевищили 20 мільйонів доларів. Анімаційний фільм вийшов на великих екранах у 148 країнах (прокат триває, віднедавна стартувавши в Норвегії, Туреччині, низці країн Латинської Америки та в Словенії).

Найпопулярнішою українська анімаційна картина виявилася у Франції, де глядачі придбали понад 550 тисяч квитків.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *