У Києві пройде презентація мистецького проєкту “Під поверхнею”

,
У Києві пройде презентація мистецького проєкту "Під поверхнею"

30 березня у Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва пройде презентація мистецького проєкту “Під поверхнею”. Тут продемонструють дослідження митцями теперішнього та майбутнього України, які пов’язані із Чорним та Азовським морями, пише Успіх in UA.

На виставці будуть представлені твори Лери Літвінової, Майкла Бегга, Леонори Янко. Проєкт доповнюють поетичні твори Артура Дроня.

“Київ — серце України. Саме в столиці ухвалюють стратегічні рішення, а Музейно-виставковий центр — простір, де відбувалися, реалізуються та буде місце важливим соціальним проєктам та складним темам, які виносяться “на поверхню” завдяки небайдужим митцям. До української столиці були змушені евакуюватися чимало кримців, які сьогодні стають співтворцями історії міста. Моря нас не лише розділяюють, але й об’єднують. Саме зараз ми відчуваємо, що у зв’язку з російською агресією, світ втратив одну із важливих економічних та культурних ланок взаємодії, тож мріємо про якнайшвидше повернення всіх наших територій і морів”, – говорить директорка Музею історії міста Києва Діана Попова.

Читайте також: У Києві відкрилася виставка зброї та спорядження (фото)

Спеціально для цієї виставки унікальний шотландський композитор Майкл Бегг створив музичні твори. Митець відомий співпрацею з науковцями та дослідниками. Майкл перетворює потоки даних із супутників спостереження Землі, досліджень біомаси та біорізноманіття та інші дані, щоб сформувати унікальні звукові записи.

“Море раніше багатьом здавалося нейтральною темою, не позбавленою романтизму. Нині у суспільстві формується більш реалістичне ставлення до ролі Чорного та Азовського морів. Яким ми бачимо майбутнє та якими ми бачимо себе? Які зв’язки будуть розірвані і що ми побудуємо в нових реаліях? Які виклики перед нами стоять та як їх здолати? Безперечно вже відбулись, відбуваються та відбудуться зміни у суспільстві, але ще стільки змін має бути зроблено нами. Ми не можемо вплинути на минуле, однак відвойовуємо наш теперішній час та маємо побудувати краще майбутнє. Саме тому виставка має назву “Під поверхнею”, адже скільки важливих питань зараз піднімаються на поверхню із згадуванням Чорного моря”, – додає мисткиня та куратор виставки Лера Літвінова.

Виставка триватиме з 30 березня до 16 квітня.
Графік роботи експозиції згідно графіку роботи музею:
Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні
Каса працює з 12:00 до 18:30
Вартість вхідного квитка: 80/50 ₴ (повний/пільговий)

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *