У Дніпрі налагодили виробництво крафтового джину із калини та буряка

У Дніпрі налагодили виробництво крафтового джину із калини та буряка


Дніпрянин Олександр Рябцев виготовляє унікальний крафтовий джин із гумі, айви, калини, кизилу і буряка, пише Успіх in UA.

У Дніпрі налагодили виробництво крафтового джину із калини та буряка

“Я відпрацьовую рецепти джинів – як класичних, так і нових, ексклюзивних. У колекції вже є близько 15 рецептів джину, які неодноразово були презентовані на дегустаційних конкурсах. Вони мають трав’янисті присмаки, ягідні, гармонійні смаки та аромати. Окрема лінійка – солодкі лікерні джини. Sloe gin може бути виготовлений не тільки з терену. Чудові напої за технологією sloe gin виходять із бузини та з аронії, з айви та гумі. І несподівано цікавими виявилися такі джини з калини та буряка. Джин із буряка – справді експеримент. Спочатку був зроблений міцний класичний джин з використанням ароматних сортів буряків як пошук чогось українського, національного”, – говорить виробник.

Читайте також: На Хмельниччині налагодили виробництво крафтового гарбузового елю

У цілому Олександр Рябцев використовує в процесі своєї роботи 15 рецептів джину. До складу деяких напоїв входить понад 30 інгредієнтів, а є такі, які складаються із 8 складників, повідомляє techdrinks.info.

“Окрім буряка, роблю джини з айви, аронії, вишні, калини, гумі тощо. Калиновий джин розлітається одразу. У процесі витримки в ньому з’являються медово-квіткові відтінки. У 2022 році вперше зробив джин із гумі. Його теж розкупили дуже швидко. Цей джин має кисло-солодкий ягідний смак та дюшесно-барбарисові тони. Його високо оцінили на дегустаційному конкурсі INDEPENDENT СRAFT. Цікавий джин із айви, яка має хорошу кислотність. Дуже популярний яблучний джин, який я роблю із свого ж кальвадоса, а також джин із лаванди. Важливо не просто робити якісний джин, а наділяти його національним українським характером завдяки використанню складників, притаманних тільки Україні. Так, наприклад, я використовую пелюстки соняшника, волошки, калину”, – додає виробник.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *