У Чернівцях харківські підприємці виробляють електроніку для бджолярів (відео)

,
У Чернівцях харківські підприємці виробляють електроніку для бджолярів (відео)


Харківське підприємство “Пульс-Автоматика”, яке релокувалося до Чернівців, налагодило виробництво техніки для медогонок та навощування бджолиних рамок, пише Успіх in UA.

Так, за допомогою блоків управління для медогонок і моторедуктори можна автоматично викачувати мед.

Крім того, підприємці створили стіл для навощування, у який вставляють бджолину рамку, а по центру розміщують лист вощини. Завдяки такому приладу відбувається нагрівання спеціальної проволоки струмом, а вощина вклеюється по центру проволоки, повідомляє acc.cv.ua.

За словами власника підприємства Сергія Постельника, виготовлений прилад для бджільництва може буть ідеальною заміною ручного редуктора відкачки меду, адже його використання значно знижує вплив людського фактора на процес роботи. Тож при застосуванні такої техніки можна працювати швидше та ефективніше.

Читайте також: Українські пасічники зможуть експортувати бджолопакети та бджоломаток до Канади

Наразі “Пульс-Автоматика” реалізує свою продукцію у торгових точках Чернівців. Крім того, підприємцям вдалося налагодити експорт техніки до Румунії.

“Ринок наших товарів для бджільництва збільшився. Клієнти купують заздалегідь навіть. Упродовж минулого року ми зробили більше таких приладів ніж у 2021 році. Зараз також попит йде. Якось отримали були навіть прохання з росії, щоб відправити їм наш товар, але ми їм відповіли, що лиш вантаж 200 можемо відправити”, – додає Сергій Постельников.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *