ТОП-5 українських історичних серіалів, які варто переглянути всім

,
ТОП-5 українських історичних серіалів, які варто переглянути всім


Знати історію своєї країни – це обов’язок кожного громадянина! І будь-кому під силу зробити процес вивчення бувальщини простим та цікавим.

На допомогу прийдуть не лише історичні романи, а й серіали про події минулих літ. Таких в українському кінематографі знайдеться чимало!

Успіх in UA підготував для вас підбірку цікавинок серед вітчизняних кінострічок. Тож переглядайте із задоволенням та користю!

«Доброволець»

Картина режисера Ахтема Сеітаблаєва, яка складається із 6 серій. Вперше на екрани серіал вийшов у 2020 році.

У стрічці розповідається про добровольців АТО, які, повернувшись із фронту, намагаються адаптуватися до мирного життя. Проте це їм не вдається, адже і в тилу на людей чатує небезпека.

«Сага»

Це – український драматичний телесеріал режисера Дмитра Лактіонова, створений студією Три-Я-Да Продакшн. Картина складається із 12 епізодів, перший із яких побачив світ восени 2020 року.

Головні герої серіалу – родина Козаків. Вони переживають усі випробування, які випадають на долю нашої країни у ХХ та ХХІ століттях: від Першої світової війни до Революції Гідності.

«Гвардія»

Військово-драматичний серіал Олексія Шапарева вийшов на екрани у 2017 році. Він складається із 6 серій.

Події у картині починаються за часів Революції Гідності. Тоді головні герої серіалу мають різні погляди на те, що відбувається і захищають протилежні позиції. Однак згодом доля зводить їх на вже воєнному Донбасі.

«І будуть люди»

Драматичний серіал-епопея, знятий режисером Аркадієм Непиталюком. В основі картини лежить одноіменний роман відомого українського письменника Анатолія Дімарова. Картина складається із 12 епізодів, кожен із яких присвячений певному герою. Вперше серіал побачив світ у 2020 році.

У стрічці через призму життя звичайних людей показані виклики початку ХХ століття. Події розгортаються у 1901 році. В останній серії глядачам розповідають про одну із найбільших трагедій українського народу – Голодомор 1932-1933 років.

https://youtu.be/0wH8kg3HguA

Читайте також: Найкращі українські мультфільми про героїв (дивитися тут)

«Століття Якова»

Екранізація роману українського письменника Володимира Лиса, яка складається із 4 епізодів. Картину вперше показали у 2016 році. Режисер – Бата Недич.

У серіалі розказана історія життя селянина із Волині. У сюжеті присутні дві паралельні лінії: молодість та сьогодення Якова. У першому випадку події розгортаються при пануванні поляків на території Західної України, у другому – за часів незалежності нашої країни.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *