Найкращі українські мультфільми про героїв (дивитися тут)

,
Найкращі українські мультфільми про героїв (дивитися тут)


Бажання знайомитися із усім, що «просякнуто» українськістю, дедалі зростає! Дорослі активно купують книги своїх співвітчизників, переглядають лише українські фільми і всіляко знайомляться із вітчизняною продукцією.

Це не може не радувати! Проте не потрібно забувати прищеплювати любов до всього українського й дітям – майбутньому нашої країни. Тож мерщій вимикайте «Машу і Ведмедя» чи «Фіксиків». Познайомте малечу з українськими мультфільмами. Впевнені, що вже після першого перегляду підбірки від Успіх in UA ваша дитина почне рівнятися винятково на українських героїв!

«Котигорошко»

Цей мультик створений за мотивами відомої української народної казки ще у 1970 році представниками творчого об’єднання художньої мультиплікації студії «Київнаукфільм». У стрічці розповідається про маленького хлопчика Котигорошка, народженого зі сльозинки матері. Озброївшись величезною булавою, він вирушає на бій зі злим драконом-смерчем, аби визволити своїх братів та красуню сестру.

«Козаки»

Ще один продукт «Київнаукфільму». Тільки цього разу йдеться про мультсеріал, перша серія якого побачила світ у 1967 році. «Як козаки куліш варили», «Як козаки у футбол грали», «Як козаки наречених визволяли», «Як козаки сіль купували», «Як козаки олімпійцями стали», «Як козаки мушкетерам допомагали», «Як козаки на весіллі гуляли», «Як козаки інопланетян зустрічали», «Як козаки в хокей грали» – ну хто зі старшого покоління не знає про ці пригоди екранізованих українських героїв?! Тож неодмінно перегляньте цей мультсеріал у колі своєї родини.

Читайте також: Відбулася прем’єра основного трейлеру українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» (відео)

«Маруся Богуславка»

Ми вже всі встигли переконатися, що героями можуть бути не лише чоловіки, а й жінки. Черговим підтвердженням цього слугує історія, продемонстрована у мультфільмі «Київнаукфільму» «Маруся Богуславка» 1966 року. У картині йдеться про українку, яка потрапила до турецького полону. Попри пручання, їй довелося відправитися до гарему. Таку ситуацію Маруся використала, аби допомогти своїм землякам. Дочекавшись, коли султан захмеліє та засне, вона зняла його герб і допомогла втекти невільникам. За непослух дівчина поплатилася життям.

«Круглячок»

Картина створена за мотивами української народної казки про лісовика, який допоміг хлопчику Юрасику врятувати сестру та інших дітей від злої чарівниця Зміючки.

Тож приємного перегляду! А ми продовжимо шукати для вас лише найкраще!

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *