Роботи зі встановлення тризуба на щиті “Батьківщини-матері” повністю завершені

Тризуб на монументі "Батьківщина-мати" вже встановлено


Роботи зі встановлення тризуба на щиті монумента “Батьківщина-мати” повністю завершені, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

“Ця подія була дуже очікуваною сотнями тисяч українців, бо саме Тризуб сьогодні став втіленням не тільки почуття національної гідності та свободи, а й історичного спадку та величі українців”, – зазначається у повідомленні.

Із нагоди завершення проєкту відбулось відкриття експозиції “Знак на щиті” у виставковому центрі Музею історії України у Другій світовій війні.

Читайте також: Співавтором макета тризуба для “Батьківщини-матері” став Ющенко

Участь у заході взяли т.в.о. міністра культури Ростислав Карандєєв, колишній міністр Олександр Ткаченко, директор Музею війни Юрій Савчук, науковці, а також меценати, які долучися до реалізації проєкту.

“Це знаковий у новітній історії України проєкт. Заміна радянського символа на український герб є одним з важливих елементів боротьби за незалежність. Адже поряд з боротьбою на фронті триває духовний опір. Нарешті, після 32 років незалежності, наш державний символ зайняв належне місце”, – зауважив Ростислав Карандєєв.

Експозиція розповідає про спадкоємність українських державницьких традицій, уособлених у тризубі, через унікальні артефакти – давньоукраїнські срібники, знаки княжої влади Святослава Хороброго, Володимира Великого та Ярослава Мудрого.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *