Співавтором макета тризуба для “Батьківщини-матері” став Ющенко

Тризуб на монументі "Батьківщина-мати" вже встановлено


Третій президент України Віктор Ющенко брав активну участь у створенні макета тризуба для монумента “Батьківщина-мати”, пише Успіх in UA.

“Я консультувався з третім президентом України Віктором Ющенко, у мене майстерня в Нових Безрадичах, розташована в його музейному комплексі “Код Нації”. Ми там постійно з ним бачимося”, – зауважив автор тризубу Олексій Пергаменщик, повідомляє informator.ua.

Роботи над макетом Віктор Ющенко проводив на території власного музею.

“Віктор Андрійович на етапі створення долучився і ліпив цей макет, який пішов в Мінкульт, потім в Кабмін, це все погодили. Я виварив шматок тризуба, який ви зараз бачите, один в один. Підвісив його на щиті, ми дивилися, яка там товщина, зразки”, – говорить пан Олексій.

Читайте також: У Києві продовжуються роботи на монументі “Батьківщина-мати”

Нагадаємо, що 6 серпня на монументі “Батьківщина-мати” замість радянського герба встановити тризуб.

“Це сталось! Український тризуб на своєму місці. Це був складний, відповідальний, історичний проєкт. Дякую всім, завдяки кому це сталось – донори, проєктанти, будівельники, скульптор, працівники Музею Війни, всі, хто вболівав за ці зміни та підтримував”, – написав на своєму Telegram-каналі колишній міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Згодом з’явилася інформація про те, що монумент отримає нову назву – “Україна-мати”.

Проте українці пропонують не зупинятися на досягнутому. Зокрема, вони просять звернути увагу на меч “Батьківщини”, який містить радянські символи – зірки.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *