Переселенка із Херсону налагодила переробку вживаних речей

,
Переселенка із Херсону налагодила переробку вживаних речей


У Кропивницькому херсонка Тетяна Орлова надає друге життя непотрібному одягу, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Бізнес мережі сільських жінок у Facebook.

“Волонтери нас забезпечили не лише продуктами харчування, а й легким одягом. До гуманітарного центру люди звозили все, чим могли поділитися. Думки про переробку вживаних речей не покидали мене. Вирішили спробувати. Де тільки можливо розмістили оголошення про збирання речей. І люди відгукнулися, адже не всі мають час, сили, транспорт, щоб привезти непотрібні речі. Господарі приватного притулку виділили приміщення. Всі речі сортували, прали, якщо було потрібно, розкладали за розмірами та видом одягу, біженці завжди могли підібрати собі найнеобхідніше на перший час. Бракувало подушок, ковдр, порола речі та шила з них постільні приналежності, наповнювала подрібненими обрізками. Люди із нашого Херсону, Запоріжжя, Донецької та Луганської областей були раді й такому”, – розповідає жінка.

Читайте також: На Рівненщині переселенець налагодив виробництво тактичного одягу для військових (фото)

За перші три місяці ГО “Друге Життя” одягло близько 1000 таких, як і вони, переселенців. Речі набули другого життя, а отже, зроблено важливий крок і у збереженні природи, підтримці балансу навколишнього середовища з турботою про наступні покоління.

“Я за освітою бухгалтерка, але мене завжди приваблювало шиття. Вчилась сама. Все ще мрію шити з речей, що не придатні для повторного використання, лежаки для собак і котів. Якщо не з вживаних речей, то з нових матеріалів. Якщо не тут, то, сподіваємося, що все ж таки у рідному Херсоні”, – говорить Тетяна.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *