На Рівненщині переселенець налагодив виробництво тактичного одягу для військових (фото)

,
На Рівненщині переселенець налагодив виробництво тактичного одягу для військових (фото)


На Рівенщині Михайло Хомич – переселенець із Ірпені – відкрив швейний цех, де виготовляють тактичний одяг для військових, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у Facebook.

“Тоді, у перші дні війни кожен намагався долучитися до оборони, хто як міг. Ми допомагали споруджувати укріплення, зокрема, в районі аеропорту, розливали “коктейлі Молотова”, закуповували пальне, лопати і інші необхідні на той час речі, допомагали волонтерам, які займалися гуманітарною допомогою, возили найнеобхідніше хлопцям, які були на північному кордоні області. Окрім плитоносок, бронежилетів та іншого спорядження хлопці потребували бушлатів. Я почав шукати, хто в Рівному міг би їх пошити. І це виявилося доволі непростим завданням. Пробував різні варіанти. Зрештою, зрозумів, що ця проблема потребує іншого рішення і легше та результативніше буде організувати таке виробництво самостійно”, – розповідає чоловік.

Читайте також: У Києві відкрилася виставка зброї та спорядження (фото)

Тож Михайло вирішив почати самостійно виготовляти тактичний одяг. До того ж, йому вдалося отримати грантову підтримку від держави в межах програми “єРобота”. Михайло отримав фінансування у розмірі 250 тис. грн. За отримані кошти чоловік придбав обладнання та облаштував цех.

“Зараз ми шиємо повсякденний тактичний одяг. Це костюми, штани з утепленням і літнього варіанту, флісові кофти та інше. І в нас є замовлення. Продукцію закуповують і волонтери – спрямовують її для військових. До речі, мій кум, який зараз воює на Запорізькому напрямку, розповідає, що в нашій “флісці” він лягає спати, бо вона дуже тепла”, – говорить Михайло Хомич.

Ознайомитися із асортименто тактичного одягу від виробника можна за посиланням.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *