На Тернопільщині відкрили першу буйволину ферму (фото)

,
На Тернопільщині відкрили першу буйволину ферму (фото)


Мешканець Чорткова на Тернопільщині Олег Сович відкрив буйволину ферму, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Чортківської міської ради у Facebook.

Раніше чоловік займався розведенням папуг, фазанів, павичів, декоративних качок, горлиць, амадинів, цуценят. Тепер на його фермі є два буйволи – чорний азіатський водяний буйвол та угорський сірий буйвол. Це дороговартісні та цінні породи. Чоловік каже, що на Тернопільщині він єдиний, хто взявся за таку справу. Чорних азіатських водяних буйволів в Україні всього є близько двох сотень, і один із них – у Чортківській громаді.

“Їздив у Закарпатську та Івано-Франківську області на буйволині ферми. Знайомився, розпитувався, навчався. Коли привіз на свою ферму першого буйвола – він був доволі кволим, мав авітаміноз. Я проколов його вітамінами, експериментую із кормами, зараз він виглядає зовсім іншим! Я знаю, що треба тварині”, – говорить Олег Сович.

Читайте також: У центрі Вінниці з’явилася вертикальна ферма (фото)

За його словами, буйволи – це не лише цінне молоко та мармурове м’ясо, а й цікавий екзотичний туристичний об’єкт у майбутньому.

“Мрію також із молока буйволиці робити моцарелу. А що, чому італійські монахи варили моцарелу, а ми у Чорткові не зможемо?!”, – зазначає фермер.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *