На Сумщині створили перший в Україні Громадський центр правосуддя

На Сумщині створили перший в Україні Громадський центр правосуддя

У місті Ромни на Сумщині створили перший в Україні Громадський центр правосуддя на базі ЦНАПу, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Роменської міської ради.

Реалізація проєкту відбувається за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Справедливість для всіх”.

“Громадський центр правосуддя на базі ЦНАПу м. Ромни – це перший такий центр в Україні, що діятиме на базі структурного підрозділу органу місцевого самоврядування. Він є дієвим інструментом для інформування мешканців Роменської міської територіальної громади про їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: На деокупованій Херсонщині відновили роботу бюро безоплатної правової допомоги

Нагадаємо, що у травні на Херсонщині відновили роботу Великоолександрівське та Нововоронцовське бюро правової допомоги. Відтоді до юристів звернулися вже близько 400 громадян.

У бюро люди можуть дізнатися інформацію щодо отримання компенсації за пошкоджене чи зруйноване майно, державної допомоги, виплат і компенсацій, а також щодо прийняття й оформлення спадщини.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *