На деокупованій Херсонщині відновили роботу бюро безоплатної правової допомоги

На деокупованій Херсонщині відновили роботу бюро безоплатної правової допомоги


Мешканці деокупованих населених пунктів Херсонщини знову мають змогу отримувати безоплатну правову допомогу, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у Facebook.

Так, у травні на Херсонщині відновили роботу Великоолександрівське та Нововоронцовське бюро правової допомоги. Відтоді до юристів звернулися вже близько 400 громадян.

У бюро люди можуть дізнатися інформацію щодо отримання компенсації за пошкоджене чи зруйноване майно, державної допомоги, виплат і компенсацій, а також щодо прийняття й оформлення спадщини.

Аби спростити доступ мешканців регіону до безоплатної правової допомоги, юристи відновили роботу консультаційних пунктів на базі органів Пенсійного фонду, Служби зайнятості тощо. Крім того, здійснюються виїзні консультування.

Дату, час і місце роботи консультаційних пунктів у Херсонській області можна переглянути за посиланням.

Щоб отримати правову допомогу, зателефонуйте на гарячу лінію системи надання безоплатної правової допомоги за номером: 0 800 213 103 або через Telegram на номер: (067) 721-31-03 (з понеділка до п’ятниці з 08:00 до 18:00).

Читайте також: Мешканка Херсону створила унікальний генератор без лопатей WITERoK

Для консультації онлайн напишіть у чат-бот, там юристи також відповідають у робочі дні. Або завітайте до найближчого бюро, адреси яких можна переглянути тут.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *