На Сумщині презентували фільм про евакуацію іноземців на початку повномасштабної війни

На Сумщині презентували фільм про евакуацію іноземців на початку повномасштабної війни


У Сумській області презентували документальний фільм «Виходячи за межі: історія евакуації іноземних студентів» про події початку повномасштабної війни. пише Успіх in UA.

В ОВА поінформували, що на початок повномасштабного вторгнення у Сумах перебували майже 2000 іноземних студентів із 55 країн, які навчалися у вищих закладах освіти.

У фільмі іноземні студенти ділилися своїми переживаннями через війну, розповідали про власні побоювання та страхи, згадували про небайдужість і турботу сумчан, котрі їх підтримували та допомагали, повідомляє ukrinform.ua.

Заступниця голови ОВА Олена Боко зазначила, що спочатку існували досить значні застереження щодо проведення безпечної евакуації, проте вже 8 березня спільними зусиллями вдалось евакуювати іноземних студентів. На 13-й день війни вони змогли безпечно виїхати.

«Військова адміністрація безпосередньо брала участь в організації евакуації людей, котрі намагалися виїхати з міста – від постійних обстрілів ворога. І найголовніше – ніхто з евакуйованих не постраждав, жодне життя не було втрачене.

Читайте також: У Києві відбудеться показ фільму “Суми. Ми дали їм під дих”

Пишаюся, що Суми на той момент стали не лише символом спротиву ворогу, а й прикладом організації евакуації мирного населення. Нашим досвідом потім змогли скористатися й інші регіони, щоб провести безпечну евакуацію іноземців у себе», – сказала Бойко.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *