У Києві відбудеться показ фільму “Суми. Ми дали їм під дих”

У Києві відбудеться показ фільму "Суми. Ми дали їм під дих"


4 серпня у Києві у Будинку кіно відбудеться перегляд фільму “Суми. Ми дали їм під дих” (Sumy. The gut punch) англійською мовою, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Режисер картини – Володимир Нянькін.

Документальний фільм було створено та презентовано з метою висвітлення особливостей оборони міста Суми в перший місяць повномасштабного вторгнення рф в Україну. Реакція на фільм серед української аудиторії свідчила про сприяння підвищенню рівня громадського активізму, а також мотивуванню проведення подальших деокупаційних процесів нашою державою. Було показано практичний досвід успішної оборони територій, а також значення підтримки держави народом на точкових прикладах.

Для поширення відповідного досвіду серед іноземної аудиторії та подальшої підтримки України у світі, фільм було дубльовано англійською мовою. В період після проведення саміту НАТО у Вільнюсі, є особливо важливим висвітлення позитивного деокупаційного досвіду та вагомості вкладу громадського активізму в Україні серед представників іноземних посольств та міжнародних організацій в Україні.

Читайте також: Вийшов трейлер фільму про Суми в перші дні війни

Реєстрацію на показ можна пройти за посиланням.

Форму буде закрито після реєстрації необхідної кількості відвідувачів.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *