На Обухівшині завершилась благодійна акція “Книжкова естафета”

,
На Обухівшині завершилась благодійна акція “Книжкова естафета”


У селі Підгірці, що в Обухівському районі Київської області, завершилась благодійна акція   “Книжкова естафета” (#book_relay), пише Успіх in UA.

У сиву давнину поселення розташовувалось на горах, з часом опустилось вниз і тепер знаходиться під горою, від цього пішла його назва – Підгірці.  На цих територіях знаходились різні археологічні культури, найдавнішою з них є трипільська (3 тис. до н.е). Має селище й свою реліквію: це Свято-Михайлівська церква, яка є архітектурною пам’яткою і датується XVIII ст. Село входить до Козинської територіальної громади, яка налічує більше 5 тисяч офіційно зареєстрованих жителів.

До благодійної акції “Книжкова естафета” долучились бібліотеки сіл Підгірці та Великі Дмитровичі (Козинська громада), а також Підгірцівський ліцей. Ініціатором акції на локальному рівні виступила організатор культурно-дозвілєвої діяльності в селі Лідія Шишкіна. Пані Лідія розповіла в коментарі прес-службі благодійної ініціативи, що акція  пройшла досить вдало, як для маленької громади, було зібрано більше 50 книг для сільських бібліотек і тих, які постраждали від російської агресії.

“Акція “BookRelay” набирає оберти в Київській області. Ми в даний час об’єднали заради спільної благодійної мети шість громад: Узин, Ржищів, Миронівку, Гребінки, Підгірці та Фастів.  Завдяки ним уже зібрано більше 1000 книг, які передаються бібліотекам, що звернулися за допомогою до КСУ з різних куточків України. Дякуємо нашим партнерам МЦ, МР, МП Київщини та КСУ за підтримку ініціативи Молодіжної ради Узина і громадам за допомогу в реалізації проекту BookRelay. Разом Ми Рушійна Сила!!! До Змін”, – резюмує голова Молодіжної Ради Узина та ідейний натхненник акції Володимир Дудар.

Читайте також: “Наш сусід Альберт Гофман”: письменниця Галина Петросаняк про літературну діяльність та нову книгу

Після Підгірців естафету перейняли інші громади. Зараз книжкова валізка гуртує громаду й збирає книги в Баришівці.

Ярослав Карпець

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *