На Чернігівщині вирощують чорні абрикоси

На Чернігівщині вирощують чорні абрикоси


Носівська селекційно-дослідна станція на Чернігівщині на дослідній ділянці вирощує абрикоси, їх гібриди, персики, нектарини, аличу та сливи, яблука, пише Успіх in UA.

Установа має 4 га яблуневого саду, закладеного у 2018 році. Один гектар відведено під кісточкові.

“У цьому році велика проблема з абрикосами, бо на початку червня були приморозки, сад трохи постраждав, врожай є, але невеликий. А ось слива та алича взагалі не постраждали”, – розповіла наукова співробітниця Носівської селекційно-дослідної станції Світлана Злобінцева.

Перші кісточкові заклали у 2017 році, а два роки тому, перед війною, досадили ділянку персиками, нектаринами та сливами, повідомляє agrotimes.ua.

“Ось – дворічний персик “Ред хевен”, але ми називаємо його директорський, оскільки до нас завезла його Наталія Миколаївна. Плід у цього персика жовтий і дуже соковитий. Є рядок нектарину, рядочок новинки – сорт Чорний Принц – абрикос, схрещений із сливою та аличею”, – говорить науковиця.

Читайте також: “Екзотичний бум”: на Чернівеччині садівник та селекціонер створює “португальський сад”

Масовий врожай від молодих дерев тут очікують на наступний рік, але вже минулого року персики з Носівської СДС активно продавали в Носівці.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *