Фермери із Вінничини виростили яблука із надписами “ЗСУ” та “F-16”

Фермери із Вінничини виростили яблука із надписами "ЗСУ" та "F-16"

На Вінничині на фермерському господарстві “Мартинівське поле” виростили яблука, які містять надписи “ЗСУ” та “F-16”, пише Успіх in UA.

Це вдалося зробити шляхом наклеювання на плоди на певному етапі їхнього достигання трафаретів різних форм.

“Коли яблука вже досягають певного розміру і вже повинні “запалюватись”, тобто червоніти, виготовляються спеціальні наліпки різних форм. Ці наліпки вручну наклеюються на плоди. Так яблука і достигають”, – зауважує артдиректорка комплексу відпочинку “Гостевія” Вікторія Петрова.

Вирощування таких яблук на “Мартинівському полі” почали займатися приблизно п’ять років тому. Спершу на плоди наносили смайлики. До 30-річчя Незалежності на яблуках з’явився тризуб. Зараз же перейшли до актуальніших написів та малюнків, пов’язаних із війною, боротьбою за свободу, повідомляє rubryka.com.

“Використовуємо їх (ред. – яблука) і для благодійності, і для реалізації, і для пригощення”, — говорить Вікторія Петрова.

Читайте також: На Чернігівщині вирощують чорні абрикоси

Нагадаємо, що Носівська селекційно-дослідна станція на Чернігівщині на дослідній ділянці вирощує абрикоси, їх гібриди, персики, нектарини, аличу та сливи, яблука.

Деякі із них мають незвичні кольори. Так, фахівцям в процесі селекційної роботи вдалося створити чорні абрикоси. Цього вдалося досягти шляхом схрещування сливи та аличі.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *