До Дня Незалежності Укрпошта випустить марку із зображенням “Батьківщини-матері”

До Дня Незалежності Укрпошта випустить марку із зображенням "Батьківщини-матері"


До Дня Незалежності Укрпошта випустить нову поштову марку із зображенням монумента “Батьківщина-матір”, пише Успіх in UA.

Про це на своєму Telegram-каналі розповів очільник Укрпошти Ігор Смілянський.

Нова поштова марка носитиме назву “Україна-мати”. Саме так хочуть перейменувати київський монумент.

“Як завжди, почнемо п’ятницю з гарних новин. Навіть, якщо ми “відгребемо” за ці новини від частини наших клієнтів. Бо Україна – це про демократію і різноманіття думок, ми маємо це цінувати та святкувати. Навіть попри те, що частина цих думок виражена через неформальну лексику. Нам до цього не звикати, тим більше, марка, яку ми оголошуємо сьогодні, спочатку мала, скажемо так, більш жорстке зображення. Але, враховуючи важливість свята, ми додали їй чемності, і сьогодні оголошуємо випуск марки “Україна – Мати” до Дня Незалежності України саме у такому вигляді, як Ви бачите на фото. У випуску також маємо конверт “Перший день”, листівки та магніт “Україна-мати”, – зазначив голова Укрпошти.

Читайте також: Укрпошта випустила нову воєнну марку “Винищувачі зла”

Марку випустять 24 серпня. Вона створена українською художницею Зінаїдою Кубар у співпраці з командою Укрпошти.

“Україна-мати” в своєму новому образі – це про переосмислення минулого, про нову епоху для кожного українця та українки, і, враховуючи реакцію за поребриком, відповідь на “кієв за трі дня”, – говорить Ігор Смілянський.

Наразі триває передзамовлення нової марки.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “До Дня Незалежності Укрпошта випустить марку із зображенням “Батьківщини-матері””

  1. Аватар Пенсіонер
    Пенсіонер

    Можливо досить того ура-патріотизму? Чому доставка кореспонденції проходить із серйозними затримками? За що виросла ціна доставки листів і посилок? Чому переказ грошей за комунальні послуги через Укрпошту проводиться так довго? І таких питань до керівництва Укрпошти дуже багато . Я думаю, п. Смілянський, що ви своєю заробітною платою задоволені. Але коли люди будуть задоволені доступними по ціні та якісними послугами від Укрпошти? Мабуть вже пора б було давно п.Смілянський над цим подумати, а не займатися цим ура-патріотизмом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *