Вчені розкрили таємницю літаючої тарілки, знайденої на дні Балтійського моря

Вчені розкрили таємницю літаючої тарілки, знайденої на дні Балтійського моря


У 2011 році група дайверів натрапила на дно Балтійського моря на незвичайний об’єкт круглої форми діаметром приблизно 60 метрів, пише Успіх in UA.

ЗМІ та уфологи швидко охрестили його “Балтійським НЛО“, а фанати “Зоряних воєн” порівняли знайдене з кораблем “Тисячолітній сокіл”.

Вчені розкрили таємницю літаючої тарілки, знайденої на дні Балтійського моря

Однак, загадка може бути нарешті розкрита. Геолог зі Стокгольмського університету, Фолькер Брюхерт, проаналізував зразки, зібрані дайверами, і прийшов до висновку, що вони складаються з граніту, гнейсу та пісковика, що свідчить про їх природне походження, повідомляє t4.com.ua

За словами Брюхерта, ця загадкова структура була сформована під дією льодовиків близько 140 000 років тому, під час льодовикового періоду, який впливав на цю частину моря. Ця інформація допомогла розвіяти міфи та спекуляції навколо таємничого об’єкта.

Читайте також: У США оприлюднили свіжі кадри з НЛО

“Я думаю, що він дуже дивний за своєю формою. Важко дати пояснення, що це могло б бути, оскільки різні вчені мають багато різних теорій, що б це не було, ми зазвичай не знаходимо в природі в темних холодних глибинах Балтійського моря”, – сказав шведський дослідник Пітер Ліндберг.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *