У США оприлюднили свіжі кадри з НЛО

У США оприлюднили свіжі кадри з НЛО


Сполучені Штати Америки продовжують інтригувати громадськість питанням про фіксацію непізнаних літаючих об’єктів (НЛО) по всьому світу, пише Успіх in UA.

Так, нещодавно уряд США оприлюднив свіжі кадри з НЛО, а також пояснення, які перетворюють кілька з них на звичайні об’єкти. Ці матеріали одразу викликали хвилю спекуляцій щодо можливого походження загадкових об’єктів, повідомляє 2plus2.ua.

Управління з розв’язання аномалій Пентагону (AARO) заявило, що хоча багато з цих спостережень можна пояснити як звичайні об’єкти або явища, все ж існують випадки, що так і залишаються нероз’ясненими. Наприклад, екіпаж ВМС США з борту літаків F/A-18 зафіксував кадри НЛО, про які AARO не може дати повного пояснення.

Однак, серед випадків, які розглядалися, AARO змогло виявити, що деякі з НЛО, які зафіксували, можна пояснити за допомогою даних комерційних польотів. Наприклад, інфрачервоний відеодатчик переднього виду MQ-9 зафіксував кадри в Південній Азії, які спочатку виглядали як НЛО, але пізніше були визнані як комерційний літак.

Читайте також: У парламенті Мексики показали скелети інопланетян, яким 1000 років

Згідно із заявою AARO, аналіз повного рухомого відео та додаткових даних дозволив припустити, що більшість нерозпізнаних об’єктів могли б виявитися звичайними явищами або технічними аномаліями. Однак деякі з них залишаються об’єктами цікавості, навіть після ретельного аналізу.

Інопланетяни це чи ні, у будь-якому разі ці об’єкти поводяться досить дивно. Таким чином, питання про походження та природу цих загадкових об’єктів залишається відкритим для подальших досліджень.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *