В Ізраїлі знайшли 2000-річне підземне укриття

В Ізраїлі знайшли 2000-річне підземне укриття


Археологи на півночі Ізраїлю знайшли величезний підземний сховок, що складається з вузьких тунелів і великих кімнат, пише Успіх in UA.

Попередньо встановлено, що укриття вирили єврейські селяни майже 2000 років тому під час повстання проти Римської імперії, повідомляє life-ukr.uaportal.com.

Знайдений величезний підземний сховок на півночі Ізраїлю, що складається з вузьких тунелів і більших кімнат, вразив археологічну спільноту своїм масштабом та складністю.

В Ізраїлі знайшли 2000-річне підземне укриття

Археологи розкопали цей лабіринт у місці під назвою Хукок, де відсутні ознаки руйнування, що свідчить про те, що бойові дії не досягли цього району. Ця знахідка стала першою схованкою такого масштабу епохи Бар-Кохби, знайденою на північ від Єрусалиму.

Читайте також: У Франції знайшли незвичайний пам’ятник у формі підкови періоду неоліту

Лабіринт складається з тісних тунелів і більших кімнат, які використовувалися для порятунку цілих сімей. Серед артефактів, знайдених під час розкопок, була бронзова каблучка, що підійде на палець дитини, а також інші предмети, які датуються часами Бар-Кохби.

В Ізраїлі знайшли 2000-річне підземне укриття

Археологи залишаються під враженням від масштабу і складності цього комплексу і відзначають, що їхня робота ще не завершена. Є багато інших нір, які потрібно очистити, і можливо, ще більше артефактів, які розкажуть про життя на Святій Землі 2000 років тому.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *