В Італії знайшли дерев’яні меблі віком майже 2000 років, які збереглися після виверження Везувію

В Італії знайшли дерев'яні меблі віком майже 2000 років, які збереглися після виверження Везувію


Дерев’яні меблі з Геркуланума, які дивом вціліли після виверження вулкану Везувій у 79 році н.е., розкривають неймовірний вимір повсякденного життя стародавніх римлян, пише Успіх in UA.

Як пише видання ancient-origins, під товстим шаром попелу археологи віднайшли дерев’яні меблі, які свідчать про високу майстерність теслярів того часу. Ці артефакти — не просто об’єкти археологічного дослідження, а відображення життя та культури того часу. Карбонізована деревина зберегла свою структурну цілісність, а деякі меблі навіть оригінальні кольори, повідомляє 2plus2.ua.

Уважно відновлені та ретельно вивчені дерев’яні меблі з Геркуланума показують складність дизайну човнів, каркасів ліжок та столів, що свідчить про винахідливість та талант майстрів, які створювали їх. Однією особливо гострою знахідкою стало дитяче ліжечко, яке виявили серед решток сім’ї.

В Італії знайшли дерев'яні меблі віком майже 2000 років, які збереглися після виверження Везувію

Читайте також: В Ефіопії знайшли докази виживання людей після виверження супервулкану 74 000 років тому

Воно стало нагадуванням про людську трагедію, яка спіткала місто. А вигадливі інкрустовані столи та штативи, оздоблені різьбленням зі слонової кістки, розкривають сцени релігійного значення, розповідаючи про побут та віру давніх римлян.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *