В Австрії знайшли рештки вимерлих тварин віком понад 30 тисяч років

В Австрії знайшли рештки вимерлих тварин віком понад 30 тисяч років


Австрієць Андреас Пернерсторфер знайшов рештки мамонтів, яким від 30 до 40 тисяч років, під час ремонту свого винного погребу, пише Успіх in UA.

Чоловік проводив роботи з оновлення винного льоху в містечку Гобельсбург, що на півночі Австрії, коли натрапив на кілька величезних кісток, повідомляє life.pravda.com.ua.

“Я думав, що це просто шматок дерева, який залишив мій дід. Я трохи розкопав його, а потім згадав розповіді діда про знайдені зуби. І тоді відразу подумав, що це мамонт”, – розповів Андреас.

Із середини травня співробітники Австрійського археологічного інституту проводять розкопки решток вимерлих тварин. Вони ідентифікували їх як останки щонайменше трьох мамонтів кам’яного періоду.

Археологи Томас Ейнвегерер і Ханна Пароу-Сушон кажуть, що артефакти і деревне вугілля, які знайшли на тому ж місці, що й кістки, вказують на те, що решткам мамонта від 30 тисяч до 40 тисяч років. Вони припускають, що знайдені істоти загинули через те, що потрапили у влаштовану людьми пастку.

Читайте також: Українські науковці показали орнаментований бивень мамонта

За словами науковців, востаннє схоже відкриття робили 150 років тому, відтак ця знахідка є “унікальною можливістю для дослідження”.

Після завершення археологічних робіт кістки передадуть у Музей природознавства у Відні.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *