У Великобританії знайшли залишки обіду віком 2850 років

У Великобританії знайшли залишки обіду віком 2850 років


Нещодавно вчені з Кембриджського університету знайшли залишки обіду віком 2850 років, що датується епохою бронзового віку, пише Успіх in UA.

Відкриття було зроблено на території Must Farm, стародавнього поселення бронзового віку, розташованого недалеко від Пітерборо, Англія. Це місце вже відоме як “британські Помпеї” завдяки винятковому стану збереження артефактів, повідомляє life-ukr.uaportal.com.

Серед знахідок археологів: ложка, кинута в миску з недоїденою кашею. Дерев’яні відра, одне з яких використовувалося як імпровізована обробна дошка. Керамічні вироби, включаючи горщик з кашоподібною сумішшю пшеничного борошна та тваринних жирів. Дерев’яна лопаточка, що використовувалась для перемішування їжі.

Читайте також: У Греції знайшли 2500-річне еротичне графіті

Археологи зазначили: ця знахідка дає нам унікальну можливість зазирнути в життя людей бронзового віку та свідчить про раціон людей бронзового віку.

Зокрема, науковці з’ясували, що рештками на тарілці була каша з пшеничного борошна та тваринних жирів. У давнину люди використовували дерев’яні відра, керамічні горщики та ложки.   

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *