У Великобританії розпочали пошуки легендарного меча короля Артура

У Великобританії розпочали пошуки легендарного меча короля Артура


У Великій Британії команда, що складається з кінематографістів, дайверів і технічних фахівців, вирушила на пошуки “магічного меча” Екскалібур, який, за легендою, був кинутий у води зачарованого озера, пише Успіх in UA.

Зброя залишалася незнайденою і недоторканою протягом століть, але тепер одна група людей сподівається змінити цю ситуацію. У рамках нового телесеріалу “Дивна Британія” вони визначили кілька можливих місць знаходження Екскалібура. До полювання на міфічний клинок долучилися підводні оператори, фахівці з безпілотних літальних апаратів та інші фахівці, повідомляє focus.ua.

“Існує безліч суперечок про місцезнаходження озера, згадуваного в артуріанських переказах. Ідентифікація озера — це загадка, над якою історики та дослідники сперечаються вже кілька століть: чи існує воно взагалі і, чи правдива легенда. Ми вперше отримали можливість використовувати підводні дрони або підводні апарати ROV разом із професіоналами своєї справи в експедиції такого роду. Я думаю, що це справді інноваційне та кумедне застосування технологій, яке стане чудовим телевізійним матеріалом”, — сказав продюсер Тім Віттард.

Найджел Лемфорд очолює групу Northants Magnet Fishing, якій було запропоновано приєднатися до проєкту. Група викопує металеві предмети і скарби з річок і каналів. 

“Нас ще ніхто не переміг, і ні в кого немає такої кількості обладнання, як у нас. Якщо воно там є і магнітиться, то його буде піднято”, — сказав він.

Читайте також: У Великобританії знайшли римські вілли із “таблицями прокляття” та ритуальними сокирами

Своєю думкою поділився вже і керівник проєкту Метт Еверетт.

“Легенда про короля Артура дивовижна, я б дуже хотів, щоб вона була реальною, і, сподіваюся, ми зможемо довести це, якщо знайдемо Екскалібур”, — зазначив британець.

Успіх in UA


Одна відповідь до “У Великобританії розпочали пошуки легендарного меча короля Артура”

  1. Аватар Укроп
    Укроп

    Ключове слово – якщо? Якщо це правда, якщо пощастить..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *