У США знайшли залишки військової казарми часів Війни за незалежність

У США знайшли залишки військової казарми часів Війни за незалежність


Археологи у Вірджинії, США, розкопали залишки військової казарми часів Війни за незалежність США, пише Успіх in UA.

Серед знахідок вчені знайшли цегла з димаря та мушкетні кулі зі слідами укусів солдатів.

Відкриття зроблене на території Колоніального Вільямсбурга, музею живої історії, який відтворює життя столиці британської колонії Вірджинія XVIII століття. Згідно з історичними картами та документами, між 1776 та 1777 роками у цьому місці було збудовано казарму для розміщення континентальної армії, яка в той час воювала з британцями. Ця казарма могла вмістити до 2 000 солдатів і 100 коней, повідомляє focus.ua.

Війна за незалежність США розпочалася у 1775 році, і вважається, що ці казарми зруйнували у 1781 році британські війська на чолі з генералом лордом Чарльзом Корнуоллісом. Його армія наближалася до битви при Йорктауні, вирішальної битви, в якій британці зазнали значних втрат і врешті-решт капітулювали. Війна офіційно завершилася у 1783 році.

Читайте також: У Хорватії археологи виявили великі римські лазні

Місце казарм виявили під час археологічних розкопок, необхідних для будівництва спортивного комплексу. Відтоді плани спортивного комплексу змінили, щоб захистити територію казарм площею 3-4 гектари.

Під час перших розкопок минулого літа археологи знайшли основи димарів і розкопали такі предмети, як військова пряжка і свинцеві мушкетні кулі зі слідами зубів. Солдати жували ці мушкетні кулі, тому, що вони мали солодкий смак.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *