У США знайшли докази існування велетнів

У США знайшли докази існування велетнів


У печері Лавлок у штаті Невада (США) знайшли артефакти, які свідчать про факт проживання велетнів на вказаній території, пише Успіх in UA.

Фахівці акцентували увагу на тому, що існує легенда про Si-Te-Cah, рудоволосих велетнів, які прибули з далекого острова, перетнувши океан на плотах, побудованих з волокнистого тюлю.

У США знайшли докази існування велетнів

Цікаво те, що вона переплітається з іншими давніми оповіданнями про високих і сильних істот, які ніби колись населяли землю. Ця легенда, яка передавалася від покоління до покоління, стала стимулом для багатьох досліджень, повідомляє 2plus2.ua.

Наприклад, розкопки, які відбулися у печері Лавлок на початку 20-го століття, принесли дивні знахідки, включаючи величезні мумії висотою від 2,5 до 3 метрів. Вони отримали прізвиська «велетні Лавлок» і викликали чималий інтерес серед науковців та дослідників загадкових явищ.

У США знайшли докази існування велетнів

Читайте також: У США вивчають останки велетнів віком понад 3000 років

Однак, окрім мумій, існують інші докази ймовірного існування у Неваді велетнів, які залишаються загадковими. Наприклад, гігантські відбитки рук.

Чи пара 38-сантиметрових сандалій, які мали ознаки носіння. Стверджується, що інші надзвичайно великі предмети були знайдені, але з тих пір були замкнені на музейних складах і в приватній колекції.

У США знайшли докази існування велетнів

Легенда також поширюється на південь, до озера Тітікака, де знайдено схожі мумії з рудим волоссям. Це викликає питання про можливе зв’язок між різними культурами та істотами, які жили на території Північної та Південної Америки в давні часи.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *